Crappy darbavietas. Mums visiem bija tie. Soul-suck kā viņi var, viņi ir līdzeklis, lai beigtu – paycheck.

Tāpat kā lielākā daļa darbavietu, kas nav dzimuši naudā, es maksāju savas nodevas par nevēlamiem darbiem vidusskolā un koledžā. Es esmu tīrāmās tualetes, šķēlēs bagelītes un padarījušas sviestmaizi, er, es domāju subs, laimīgi, ne visi tajā pašā laikā. Koncertos es jutos arī svešiniekiem par ieročiem un narkotikām. Hei, vismaz man droši skatīties šovus bez maksas. Vienīgais trūkums: neļaujot dusmot mošajā bedrē, pulksteņa laikā.

Galu galā, dusmu un drudža darbs iet kopā, piemēram, jerk priekšniekiem un, labi, crud darbavietas. Ja jūs strādājat par dvēseles sasmalcināšanas priekšnieku pēc neatliekamās darbības, jūs neesat viens. Līdz brīdim, kad jūs nogādāsit savu sapņu darbu, viss, ko jūs varat darīt, ir sabojāt to sliktas dienas beigās. Šīs katartiskās dziesmas palīdzēs jums to izdarīt. Vai varbūt viņi motivēs jūs kļūt par savu bosu, uzņēmēju.

Muze – “Sacelšanās”

“Flick slēdzi un atver savu trešo aci,” cilvēki. “Paaugsti un atgriezīsies. Ir pienācis laiks, ka tauku kaķiem bija sirdslēkme. “Protams, tikai metaforiski. Ja Muse jaudīgie dziesmas lyrics liek dedzināt akordu dziļi par savu darba situāciju, tas, iespējams, ir laiks, lai saņemtu savu CV, lai.

Atcerieties, ka, ja jums ir cits darbs, lai pārietu uz (vai kārtīgu ak-shit fondu), jums nav to vajadzētu sūkāt un palikt tur, kur jūs tagad pulksteņa pulksteni. Tu esi kontrolē. Neviens nevar piespiest, pazemināt vai kontrolēt tevi – ja vien jūs to neļaujat – un jūs uzvarēsit. Ieliecieties un klinšu. Johnny Paycheck – “Ņem šo darbu un izklīdini to”

Kāpēc kraukšķīgie atriebība? Tāpēc, ka saraksts, piemēram, tas nebūtu pilnīgs bez laba laureāts Džeinis Paycheck. Bez tam, kas nevēlējās, cerēja un sapņoja par zarniem, lai teiktu: “Man nav darba”, šeit vairs nav! “? Neaizmirstiet sweet Southern twang, kad jūs beidzot darīt. Tavai izejai būs jāpievieno papildu īpašs saturs.

Johnny Paycheck – “Ņem šo darbu un šovu to”

Kāpēc kraukšķīgie atriebība? Tāpēc, ka saraksts, piemēram, tas nebūtu pilnīgs bez laba laureāts Džeinis Paycheck. Bez tam, kas nevēlējās, cerēja un sapņoja par zarniem, lai teiktu: “Man nav darba”, šeit vairs nav! “? Neaizmirstiet sweet Southern twang, kad jūs beidzot darīt. Tavai izejai būs jāpievieno papildu īpašs saturs.

Canibus – “izlaist šo Jay-Oh-Bee”

Atcerieties jaudīgo filmu “Biroja telpa”? Mēs darām un, neuztraucieties, mēs apsolām nekādu Michael Boltonu šeit. Turiet šo vidējo pirkstu un saglabājiet šo dobumu jūsu ausīm. Un tiem o-tik produktīviem “in-starp” brīžiem, kad jūs atstājat pie sava rakstāmgalda, zombiju skatās datora ekrānā, tāpat kā jūs dziļi domājat vai kaut ko.

Wiz Khalifa – “Strādājiet smagi, spēlējiet grūti”

Kad jums “ir tik daudz naudas, jums vajadzētu sākt banku,” tik daudz papīra tieši pie jums ir grūti iedomāties, tad tev ir 99 problēmas, un saglabāt savu darbu nav viens. Līdz brīdim, kad jūs šajā brīdī esat baleris, jūs labāk strādājat. Un, ja jūs gatavojas smagi strādāt, jūs varētu arī spēlēt grūti, too. Runājot par, vai tā ir piektdiena vēl? Priekā brīvdienas brīvdienās. Mēs to dzeram.

Heads-up: šī dziesma ir iekrauta ar tik daudziem zvērībām, tas nav pat tuvu SFW. Neuzspiediet to birojā, ne tikai tad, ja jums patīk krāsa rozā, kā rozā slīdā.

Vardzes – “Iziet no darba”

Šis ir jūsu ievārījums, ja vēlaties atstāt savu darbu, bet to nevar atļauties. Bail, ja sūdzēsies, ka jūs saņemsiet boot? Uzziniet kāds cits kā šis? Jā, tas būtu gandrīz ikviens šajā divstāvu ekonomikā. Veiciet to, ko darīja Viņu. Atlaidiet par savu B.O. divkāršs S jautrā dziesmā, tādēļ, kad viņš vai viņa to dzird, “visa pasaule zinās, ka viņi ir” muļķi “. Beats atmest dusmas un vākt bezdarba lūžņus. Arī videoklips ir vērts skatīties. (Šie sliktie bērni. Boss-men uzņēma saldumus.)

Queen – “Es gribu pauties brīvi”

Dievs zina, ka jūs vēlaties izlauzties bez darba, strādājošo bišu. Jūs esat padarījis mīlestību no jūsu 9 līdz 5 un jūs nevarat pārvarēt to, kā jūsu boss izturas pret jums, piemēram, viņš (vai viņa). Izlauzties bez maksas, vienkārši nepazūd pārtraukuma telpā priekšā visiem, labi? Ak, un neatstājieties prom, neesot profesionāla čempja un paziņojot par parastajām divām nedēļām. Jūs vēlaties labu ieteikumu, dontcha?

Hot tip: nepalaid garām oficiālo video par šo dziesmu. Varbūt nekas vairāk nav atbrīvojušies par acu zīmējošiem kontūrzinātājiem, jo ​​tie savukārt kļūst par Spandex keramzeliem … vai arī redzot Fredija Merkurija putekļainās grīdas paklūžamajā parkā, augstos papēžos un ādas svārkos.

Beck – “Soul Suckin ‘Jerk”

Atvainojos, ka šeit esi buzzkill, bet jā, jūs gonna strādāt ar kādu dvēseles nepieredzējis jerk. Ikviens dara vienā vai otrā vietā. Vismaz Beck ir jums, dziedot jūsu sāpes sorta piedzēries veidā, atgādinot jums, ka ir cerība. Kādu dienu jūs arī roku “pilsētu kā pelēcīgu crouton.” Tāpat kā tad, kad jūs uzkrājat uzkodu, lai atmestu, atrast citu darbu vai, vēl labāk, uzvarēt loterijā.

 

Piektā Harmonija – “Darbs no mājām”

Ja jūs nevarat izturēt siltumu, izejiet no biroja. Darbs no mājām. Bonuss: Jūs varat valkāt “” nejauši, “izņemot video sapulču laikā. Tātad, kas notiek, ja piektā harmonija patiešām dziedat par cita veida darbu? Ja jūs strādājat telekomunikācijās (piemēram, šajā mājas rakstnieka rakstā), “jums nav jāiet uz darbu, bet jums ir jāievieš darbs”. Jūs varētu arī strādāt ar tādām sirsnīgām melodijām kā jūs varat. Pilnā sprādzienā, ja jūsu sirds tā vēlas. Jūsu boss nekad nezina.

U2 – “slikti”

“Ļaujiet tai iet. Atteikties. Dislocate. “Šis ir Bono lielais, sliktais kaujas cīks par pasaules apspiestā darba ņēmējiem. Vismaz mēs gribētu domāt, ka tā ir. Kad tu esi plašs nomodā, nevis miegaties uz darba, un tu saproti, ka, nicinoši, tu esi pelnījis labāku darbu un tavus talantus labāk atpazīs un izmantos citur, ļaujiet tai iet. Ļaujiet tai izzust. Tas ir, pēc tam, kad jūs atsvaidzināt savu CV un brīdināt savus atsauces, jūs zināt, tikai, lai būtu sagatavoti.

Melnais karogs – “esmu bijis”

Turpiniet uz šo klasisko punk screamfest, kad esat pilnīgi to pamanījis un varētu eksplodēt. Atkal, ne birojā, lūdzu. Galvas sitiena un gaisa ģitāras ir vislabāk izdarīt privāti un ārpus pulksteņa, nevis atšķirībā snooping Glassdoor par to, ko jūsu kolēģi saka par jūsu uzņēmumu vai velmēšana LinkedIn par darba meklējumiem. Jūs nevēlaties, lai saņemtu busted tiem lielajiem bez-no uz kuba saimniecībā vai nu.

Smiths – “godīgi, Mr Shankly”

Jā, dažreiz mēs arī to uzskatu, Morrissey. Tāpat kā šaurā otrreizējā biroja gaisā, “21. gadsimts” mūsu kaklā “elpo”. Ja jūs jūtaties kā “slikts vraks”, ka darbs, kas maksā savu ceļu, “sakrājas ar [jūsu] dvēseli”, tas ir par jums, pal. Nevienam nav melodrama, piemēram, Mauza Pāvests. Centieties dziļi un sajust visas Mozza jūtas.